Zimní příprava 2022

A-muži

SO 15.01. / 10:15 h / AM – FC Viktoria Plzeň B 7:3 (4:1) branky: Vohrna 2, Renza, Končal, Mudra, Štípek, Heger
SO 22.01. / 10:30 h / AM – Březová 5:0 (1:0) branky: Vohrna, Papež, Suchý 2, Skála
SO 29.01. / 11:00 h / Ostrov – AM 0:5 (0:2) branky: Mudra 2, Böhm, Pecháček, Skála
SO 05.02. / 11:00 h / AM – Příbram „B“ 4:2 (2:1) branky: Štípek 2, Mudra, Papež
SO 12.02. / 11:00 h / AM – Karlovy Vary 0:3 (0:2)
SO 26.02. / 11:00 h / Sokolov – AM 0:3
SO 05.03. / 14:00 h / AM – Aritma 1:1 branka: Šmídl

B-muži

SO 29.01. / 11:00 h / BM – Žákava 4:1 (1:1) branky: Pavlík, Javorský PK, Kokoška, Klokan
04.02. / 18:00 h / BM – Nepomuk 2:4 (0:1) branky: Pavlík PK, Hrbas
NE 06.02. / 15:00 h / BM – Staňkov 4:2 (4:1) branky: Kokoška, Fabián M., Pavlík, Javorský
NE 13.02. / 11:00 h / BM – Mýto „B“ 8:1 (5:1) branky: Půta, Kokoška 2, Pavlík, Hrbas, Křeš, Kováč PK, Flesar
NE 20.02. / 16:00 h / Petřín „B“ – BM 6:0 (3:0)
SO 26.02. / 13:00 h / BM – Bělá, UMT Přeštice ZRUŠENO SOUPEŘEM
SO 05.03. / 11:30 h / BM – Domažlice „B“ 3:3 (1:1) branky: Duchek, Kokoška, Valenta
SO 19.03. / 15:00 h / BM – Postřekov 4:0 (2:0) branky: Valenta, Pavlík, Medek, Javorský

Mládež

NE 23.01. Rokycany – SD 2:4 (0:2) branky: Javorský 2, Valenta, Šindelář
SO 19.02. Senco – SD 3:2 (0:1) branky: Papež, Šára
NE 20.02. MD – U17 Plzeň-jih 2:2 branky: Frančík, Šlais
04.03. /19:00 h/ SD – Štěnovice, UMT Přeštice

Přátelská utkání – podzim 2021

SO 06.11. SD – Rokycany 12: 5 (7:0)
SO 06.11. MD – Kaznějov 8:0
SO 13.11. Bolevec/Rapid – MD 2:2
SO 20.11. MDStaňkov/Holýšov 2:2
19.11. BM – Příbram U18-19 2:0
26.11. AM – Bohemians Praha B 3:2 (1:1) branky: Kraml, Mudra, Pecháček
SO 27.11. MD – TJ Keramika Chlumčany 3:2
SO
04.12. Petřín – MD 6:3

Zimní soutěž dorostu 2021

PKFS zorganizoval pro období 3. 11. – 4. 12. 2021 zimní soutěž dorostu s cílem nabídnout hráčům dorostu další herní praxi ve volné soutěži s konfrontací napříč úrovněmi. Soutěže se účastní týmy Krajského přeboru a Krajské soutěže dorostu a České divize mladšího dorostu. TJ Přeštice z. s. bude zastoupena v této soutěži mužstvem mladšího dorostu. Zápasy se budou hrát na 7 hřištích s UMT v Plzeňském kraji.

Rozpis již rozlosovaných utkání na našem hřišti:

SO 06.11. FK Žákava – FK Nepomuk od 10:00 h
SO 13.11. TJ Dobřany – FK Nepomuk od 10:00 h
SO 20.11. FK Žákava – TJ Dobřany od 10:00 h
SO 20.11. TJ Přeštice – FK Staňkov/Holýšov od 12:15 h
SO 27.11. TJ Přeštice – TJ Keramika Chlumčany od 12:15 h

Veškeré informace je možné sledovat na těchto webových stránkách. 

Memoriál Stanislava Trnky – 4. ročník

ODLOŽENO Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ

Fotbalový oddíl TJ Přeštice Vás zve na již 4. ročník Memoriálu Stanislava Trnky, který se uskuteční v neděli 1. 8. 2021 od 13:00 h na fotbalovém hřišti v Přešticích.

13:00 h – Zahájení turnaje
13:15 h – FK Robstav Přeštice B – TJ Sokol Štěnovice
14:40 h – FK Robstav Přeštice B – TJ Klatovy 1898 B
16:00 h – TJ Sokol Štěnovice – TJ Klatovy 1898 B
17:15 h – Vyhlášení turnaje, předání cen

Letní příprava

Muži „A“
SO 10.07. AM – Domažlice B 4:3
SO
17.07. Aritma – AM 0:3
ST 21.07. AM – FCVP U-19 6:1
SO 24.07. AM – Příbram 0:1

Muži „B“
ÚT
06.07. Lhota – MB 4:5 branky: Valenta 2, Javorský 2, Pavlík
SO
10.07. MB – Rokycany B 5:2 branky: Pavlík 2, Půta, Hrbas, Klokan
SO
17.07. Tachov – MB 3:4 branky: Půta 2, Pavlík, Hrbas
SO
24.07. Staňkov – MB 2:1 branka: Pecháček
NE
01.08. Memoriál Stanislava Trnky (Přeštice B, Štěnovice, Klatovy B) od 13:00 h