Příprava – „A“ mužů

Letní příprava – muži „A“

SO  13.07.  (10:30)    FCVP „B“ – MA 1:1 (1:1)  branka: Skála
ÚT   17.07.  (18:00)    Zruč – MA – 0:1 (0:1) branka: Bešta
ST   24.07.  (18:00)    Petřín Plzeň – MA3:0 (2:0)
SO  27.07.  (13:00)    Memoriál Stanislava Trnky  – 1 . místo
SO  03.08.  (17:00)    Slaný – MA  – 3:2 (1:1) branky: Strejček, Patrovský   –  předkolo MOL CUP

Program 24. týden 2019

ST  12.06.  (18:00)  SG – Lhota 7:1 (1:1) branky: 2x Blahoudek, 2x Dobrý, Bouchal F., Král, Milota
ST  12.06.  (17:00)  Senco Doubravka – SP 10:6 (2:5) branky: 2x Bouchal J., 2x Mourek, 2xKlička Š.,
PÁ  14.06.  (16:30)  SP – Dýšina 21:3 (8:1) branky: 8x Bouchal, 5x Klička Š., 2x Hamršmíd, 2x Reitspies, Klička K., Singer, Babka, Mourek
SO  15.06.  (10:00)  SD – Klatovy 2:1(1:1)  branky: Fabián P., Škopek
SO  15.06.  (12:15)  MD – Klatovy 6:4 (2:2) branky: 2x Vladař, 2x Flesar, Suchý, Medek
SO  15.06.  (16:00)  MB – Pačejov 11:0 (4:0) branky: 4x Bešta, 2x Zoubek, Urban, Míka, Bouc, Kalčík, Půta 
SO  15.06.  (10:15)  Admira Praha – MA 2:1(1:1)branka: Strejček 
SO  15.06.  (10:00)  Vejprnice – 0:4 (0:2) branky: 2x Javorský, Kuneš, Zub
SO  15.06.  (11:45)  Vejprnice – MŽA 1:20 (1:12) branky: 3x Zub, 2x Fabián L., 2x Albl, 2x Mašek,
2x Šobr, Fleisig, Štěpán, Šlais, Frančík, Král, Havíř, Dvořák, Vácha , vlastní

Program 23. týden 2019

ST   05.06.  (17:00)   Senco Doubravka – SP – ODLOŽENO
   07.06.  (18:00)   MA – Klatovy – 3:2 (2:0) branky: Suchý, Kulhánek, Skála
   07.06.  (18:00)   SG – Dobřany (hřiště: D.Lukavice) – 5:2 (2:0) branky: 4x Dobrý, Král
SO  08.06.  (10:00)   Příbram – SD – 2:1 (0:0) branka: Fabián P.
SO  08.06.  (12:15)   Příbram – MD – 1:1 (1:0) PK 3:4 branka: Šindelář
SO
  08.06.  (17:00)   Chotěšov – MB – 2:2 (1:1) PK 3:5 branky: Peterka, Sýkora
NE  09.06.  (10:00)     – Klatovy – 5:2 (2:0) branky: 3x Javorský, Šára, Kuneš
NE  09.06.  (11:45)    MŽA -Klatovy – 1:0  (0:0) branky: Šobr
NE  09.06.  (14:30)    Dvorec – MŽB – 1:6 (0:2) branky: 2x Fabián L., Babka, Mašek, Šlais, Kříž