Výsledky 32. týden

SO 10.08. /10:15/ AM – TJ Spartak Soběslav 4:1 (2:0) branky: Bešta P., vlastní, Půta, Trachta
„Dnes to byla pro náš klub a hlavně pro naše hráče velká výhra. Chtěli jsme se prezentovat jako v přípravě, neměnit nic v našem způsobu hry ani proti takovému soupeři jakým byla Soběslav. Na hráčích bylo vidět, jak moc chtějí tenhle zápas zvládnout. V tomto jsem dnes na hřišti viděl největší rozdíl. Kromě posledních deseti minut 1. poločasu, kde jsme úplně vypadli z role a soupeř měl dvě velké šance, při kterých nás podržel Lukáš v bráně, jsme drželi tempo hry po celý zápas. Měli jsme sílu dopředu, zhuštěný střed hřiště a soupeř to neměl s námi lehké. Pro Soběslav je to krutý výsledek. Je to ale jen první zápas, užijeme si výhru a jedeme dál,“ zhodnotil první mistrovské utkání trenér Pavel Dobrý