Výsledky 36. týden

ST 04.09. /17:00/ Stod/Chotěšov „B“ – MŽB 4:5 (2:2) branky: Štádler 2, Obr, Fišl, Šulc
SO 07.09. /10:15/ AM – SK Aritma Praha 1:4 (0:1) branka: Bešta J.
„Konečný výsledek zápasu s Aritmou nás všechny štve. Dostáváme laciné góly, kterým jde určitě zabránit. První poločas jsme neodehráli vůbec špatně, mělo to tempo, parametry. V defenzivě jsme hráli poctivě, organizovaně. Bohužel místo toho, aby poločas skončil 0:0, uděláme ve 45. min chybu, kterou soupeř ihned potrestá gólem do šatny. Do druhé půle jsme chtěli jít s trpělivostí, že šance určitě přijde. Asi v 60. min jsme ale dostali gól z rohu. Logicky jsme pak pootevřeli hru, abychom s výsledkem něco udělali. Snažili jsme se dostat do jejich obrany, naopak Aritma už zkušeně čekala na brejky. Víme, že musíme přidat v osobních soubojích. Určitě ale nebudeme dávat hlavy dolů, to ničemu nepomůže. Já osobně mančaftu věřím, máme v týmu hráče, kteří do divize bez debat patří. Ať se jedná o Bezďu, o Vítka Němce a další. Jsou to kluci, kteří se tímhle vším posouvají. Koukáme dopředu a budeme se rvát zápas co zápas,“ zhodnotil utkání Jan Duchek.

NE 08.09. /10:00/ SD – SK SENCO Doubravka 2:4 (0:1) branky: Král, Dvořák
NE 08.09. /12:15/ MD – SK SENCO Doubravka 1:13 (0:7) branka: Korelus
NE 08.09. /10:00/ FC KŘIMICE – 11:0 (6:0)
NE 08.09. /12:00/ FC KŘIMICE – 12:1 (9:1) branka: Milota
NE 08.09. /17:30/ TJ Čechie Příkosice – BM 2:0 (0:0)