Výsledky 41. týden

ST 09.10. /17:00/ TJ Sparta Radkovice – MŽB 3:4 (1:3) branky: Martínek 2, Klička, vlastní
SO 12.10. /10:15/ FK Slavoj Český Krumlov – AM 2:0 (0:0)
„Těžko se mi hodnotí výsledek. Výborný začátek, prvních 30 minut vypadalo dobře, organizovaně. Poté nás trochu rozhodilo zranění našeho hráče, ale poločas skončil zaslouženou remízou. Zápas se rozhoduje ve vápně a my jsme měli ve druhém poločase dvě opravdu obrovské šance, které jsme neproměnili, a soupeř nás z brejkové situace potrestal. To jsou ty rozdíly, které dnes byly rozhodující. Poté jsme otevřeli hru a inkasovali ještě jednou. Dneska určitě bylo na to tady bodovat, ale slůvko „kdyby“ je zbytečné vyslovovat. Kluky určitě chválím za celý týden, ale potřebujeme bodovat, jinak se budeme točit na místě,“ zhodnotil utkání trenér Pavel Dobrý
NE 13.10. /10:15/ BM – FC Švihov 2:7 (2:1) branky: Benedikt, Přibáň
NE 13.10. /10:00/ Český Lev Union Beroun – SD 3:0 (2:0)
NE 13.10. /12:15/ Český Lev Union Beroun – MD 2:3 (2:2) branky: Němec 2, Lucák
NE 13.10. /10:00/ SK Slávia Vejprnice – 1:4 (0:1) branky: Houška 2, Bokr, Dick
NE 13.10. /12:00/ SK Slávia Vejprnice – 4:5 (2:3) branky: Martínek 2, Kriegerová, Štádler, Dorďko