ÚT 15.10.  /16:30/  MP A – Prazdroj / Černice / FCVP W U9 – MPPM – hřiště FCVP Luční
ČT 17.10.  /16:30/  SP – Senco A / Rapid / Lhota – MPPM – hřiště Přeštice
18.10.  /16:30/  MP B – Kasejovice / TJ Přeštice A / Losiná – OPMP – hřiště Kasejovice
18.10.  /16:30/  SP – Merklín / Kasejovice / Letiny – OPPJ – hřiště Merklín
SO 19.10.  /15:30/  TJ Svatobor Hrádek – BM
SO 19.10.  /16:00/  MP A – FCVP / FK Tachov / TJ Baník Stříbro – KPMP – hřiště FCVP Luční
SO 19.10.  /18:00/  – Rapid Plzeň
NE 20.10.  /10:00/  SD – 1. FK Příbram FA
NE 20.10.  /12:15/  MD – 1. FK Příbram FA

Výsledky 41. týden

ST 09.10. /17:00/ TJ Sparta Radkovice – MŽB 3:4 (1:3) branky: Martínek 2, Klička, vlastní
SO 12.10. /10:15/ FK Slavoj Český Krumlov – AM 2:0 (0:0)
„Těžko se mi hodnotí výsledek. Výborný začátek, prvních 30 minut vypadalo dobře, organizovaně. Poté nás trochu rozhodilo zranění našeho hráče, ale poločas skončil zaslouženou remízou. Zápas se rozhoduje ve vápně a my jsme měli ve druhém poločase dvě opravdu obrovské šance, které jsme neproměnili, a soupeř nás z brejkové situace potrestal. To jsou ty rozdíly, které dnes byly rozhodující. Poté jsme otevřeli hru a inkasovali ještě jednou. Dneska určitě bylo na to tady bodovat, ale slůvko „kdyby“ je zbytečné vyslovovat. Kluky určitě chválím za celý týden, ale potřebujeme bodovat, jinak se budeme točit na místě,“ zhodnotil utkání trenér Pavel Dobrý
NE 13.10. /10:15/ BM – FC Švihov 2:7 (2:1) branky: Benedikt, Přibáň
NE 13.10. /10:00/ Český Lev Union Beroun – SD 3:0 (2:0)
NE 13.10. /12:15/ Český Lev Union Beroun – MD 2:3 (2:2) branky: Němec 2, Lucák
NE 13.10. /10:00/ SK Slávia Vejprnice – 1:4 (0:1) branky: Houška 2, Bokr, Dick
NE 13.10. /12:00/ SK Slávia Vejprnice – 4:5 (2:3) branky: Martínek 2, Kriegerová, Štádler, Dorďko

Výsledky 40. týden

ST 02.10. /16:30/ MŽB – TJ Keramika Chlumčany 0:7 (0:4)
ST 02.10. /16:30/ TJ Ligmet Milín – AM 3:2 (2:1) branky: Kokoška, Bešta P.
„Myslím, že se zápas musel líbit. Pět gólů, neproměněná penalta domácích a především v prvním poločase hra nahoru dolů. Musím uznat obrovskou sílu domácích v útoku – tyhle hráče se brání opravdu těžko a právem jsou první v tabulce. Náš gólman zneškodnil několik jasných šancí soupeře. Přesto jsme jim ale dva góly prakticky darovali a nebýt toho, mohli jsme si nějaký bod odvézt. Ve druhém poločase jsme měli více držet míč a nesnažit se o co nejrychlejší zakončení, což nás zbytečně dostávalo pod tlak. Tyhle dva poslední zápasy s nejtěžšími soupeři nám ukázaly, že můžeme hrát s každým. Teď nás čeká druhá polovina podzimu, kde se budeme prát o body s týmy z naší části tabulky, a věřím, že v těchto utkáních budeme úspěšní,“ zhodnotil utkání Jakub Bešta
SO 05.10. /10:15/ AM – FC Rokycany 1:1 (0:1) branka: vlastní
„Od nás to byl špatný zápas. Soupeř měl lepší pohyb a šance na jasný výsledek už v prvním poločase. Neměli jsme sílu, prohrávali jsme osobní souboje, všude jsme byli pozdě. Rokycany ale daly jen jednu branku a kluci pořád věřili, že můžou srovnat. Trochu přidali a přišla šťastná branka po rohovém kopu Jakuba Bešty, kdy si míč do brány odhlavičkoval sám soupeř. Hráli jsme jen patnáct minut, což je málo. Přesto máme bod,“ zhodnotil utkání trenér Pavel Dobrý
SO 05.10. /16:00/ TJ Sokol Losiná – BM – odloženo nezpůsobilý terén
NE 06.10. /10:00/ FK Tachov – 1:0 (0:0)
NE 06.10. /12:00/ FK Tachov – 1:2 (1:0) branky: Martínek, Kriegerová
NE 06.10. /15:00/ SD – SK Petřín Plzeň B 4:4 (2:2) branky: Volf PK, Šlais, Vavřička, Zub PK
NE 06.10. /17:15/ MD – SK Petřín Plzeň B 0:6 (0:2)

Výsledky 39. týden

SO  28.09.  /10:00/ – TJ Start Luby 4:2 (3:2) branky: Lang 3, Stan
SO  28.09.  /12:00/ – TJ Start Luby 1:7 (0:1) branka: Martínek
SO 28.09. /10:30/ FK Králův Dvůr – AM 1:0 (0:0)
„Začátek zápasu s Královým Dvorem byl pro nás lehce hektický. Postupem času jsme se do zápasu víc a víc dostávali. Velmi kompaktně jsme bránili a soupeř až na pár dobře zahraných standardek neměl v podstatě nic. Naopak my jsme hrozili z “brejkových” situací, ale gól z nich nepadl. Druhý poločas nabídl spoustu šancí na obou stranách. Bohužel jednu z nich dokázal využít pouze soupeř. Myslím si, že jsme podali velmi dobrý, bojovný výkon a máme se konečně od čeho odrazit. Čeká nás “anglický týden” a my už musíme bodovat,“ zhodnotil utkání František Holík
NE 29.09.  /10:15/ BM – TJ Sokol Blovice 3:1 (1:1) branky: Agapkin, Pavlík 2
NE 29.09. /10:00 / FK Tachov – SD 2:1 (0:0) branka: Havíř
NE 29.09 /12:15 / FK Tachov – MD 3:1 (3:0) branka: Němec

Přeštický turnaj starších přípravek – 20. ročník

V sobotu 21. září 2024 se uskutečnil na fotbalovém stadionu v Přešticích pod záštitou pana Jiřího Papeže jubilejní 20. ročník Přeštického turnaje starších přípravek. Na tradiční turnaj přijalo pozvání 8 mužstev z plzeňského regionu a pěkné slunečné počasí přilákalo na tuto akci i mnoho fanoušků zejména z řad rodičů, kteří povzbuzovali téměř stovku účastníků turnaje.

Domácí Přeštice vzhledem ke své široké mládežnické základně nominovaly na letošní turnaj 2 týmy (U11 a U10). Ve skupině A skončilo naše mužstvo U10 na 3. místě se čtyřmi body po jedné výhře nad Radkovicemi, bezbrankové remíze s Chlumčany a porážce se Stodem. Naše hráče tak čekal zápas o 5. místo, ve kterém bohužel podlehli soupeři z Dobřan 1:4 a celkově skončili na 6. místě. Ve skupině B se lépe dařilo naší U11, která postupovala z druhého místa do semifinále se šesti body po výhrách nad Dobřany a Nepomukem a jedné porážce s Blovicemi. Semifinálovým soupeřem našeho mužstva byly Chlumčany, se kterými si náš domácí tým dokázal poradit, zvítězil 3:1 a stal se prvním finalistou turnaje. Jako druhý tým se do finále suverénně probojovaly Blovice. Vyrovnaný zápas finalistů  s výsledkem 1:1 musel rozhodnout až penaltový rozstřel, ve kterém se lépe dařilo Blovicím a s výsledným skóre 4:1 zaslouženě obsadily první místo turnaje.

« z 3 »

Na závěr programu byly vyhlášeny tradiční individuální a týmové ceny za účasti starosty města pana Tomáše Chmelíka. Překvapením pro všechny byla také účast a autogramiáda hráče FC Viktorie Plzeň Jana Sýkory, který začínal svou fotbalovou kariéru právě v Přešticích a od kterého obdržel každý tým podepsaný míč. Velké poděkování patří dlouholetým partnerům turnaje: EPLcond a. s. a městu Přeštice, díky kterým bylo možné zajistit pro všechny hráče hodnotné ceny a občerstvení.