Výsledky 41. týden

ST 07.10. SD – Klatovy 7:0 (4:0) branky: Patrovský, Hrubý 2x, Valenta 2x, Klokan, vlastní
ST
07.10. MD – Klatovy 6:4 (3:2) branky: Cimický, Javorský, Sára, Zub 2x, Šobr
09.10. MP – Chlumčany 6:15 branky: Voříšek T. 3x, Milota 2x, Kilberger
09.10. Vstiš – SP 4:9 branky: Kořán 3, Dudla 2x, Hamrle 2x, Stan 2x
SO
10.10. Luby – SŽA 2:8 (2:2) branky: Riegel, Švajcr, Zub 3x, Mašek 3x
SO 10.10. Luby – 7:2 (2:2) branky: Bouchal, Klička
SO 10.10. AM – Senco Plzeň 4:1 (3:1) branky: Mudra, Arzberger, Skála, Přibáň
SO 10.10. Dobřany – BM 1:0 (0:0)
NE 11.10. SD – Senco Plzeň 1:2 (1:2) branka: Patrovský
NE
11.10. MD – Senco Plzeň 5:1 (3:1) branky: Javorský, Šobr 2x, Zub, Bíba
NE
11.10. Strašice – SŽB 0:2 (0:2) branky: Anděl, Blahník

Výsledky 40. týden

02.10. SP – Merklín 18:7 branky: Dudla 7x, Stan 5x, Baloun 2x, Voříšek, Hamrle, Kořán
02.10. Blovice – SG  
02.10. Radkovice – MP 21:3 branky: Voříšek 3x
SO 03.10. Cheb – AM 0:2 (0:1) branky: Mudra, Přibáň
SO 03.10. SŽA – Doubravka 4:2 (1:1) branky: Švajcr, Mašek, Zub 2x
SO 
03.10. – Doubravka 0:14 (0:8)
NE 04.10. Lokomotiva – SD 1:1 (1:0) PK 2:4 branka: Hrubý                                    
NE 04.10. Lokomotiva – MD 7:1 (5:1) branka: Kuneš
NE 
04.10. BM – Chanovice 4:4 (3:1) PK: 3:1 branky: Půta, Bešta, Jánský, Sedláček
NE 
04.10. SŽB – Nýřany 1:1 (1:1) PK: 1:3 branka: Frančík

Výsledky 39. týden

25.09. Chotěšov  – SP 11:12 branky: Dudla 8, Baloun 2, Hamrle, Kořán
25.09. SG – Zdemyslice 3:0 kontumačně (soupeř se nedostavil)
SO 26.09. AM – Petřín Plzeň 3:1 (2:0) branky: Arzberger 2x, Pecháček
SO 26.09. Klatovy – SŽA 4:2 (1:0) branky: Zub, Šobr
SO 26.09. Klatovy – 4:4 (0:3) PK 1:4 branky: Hodan, Bíba 2x, Bouchal
SO 26.09. Kasejovice – BM 0:5 (0:4) branky: Půta, Pecháček, Křeš, Pavlík, Přibáň
NE 27.09. SD – Klatovy – odloženo
NE 27.09. MD – Klatovy – odloženo
NE 27.09. Třemošná – SŽB – odloženo

Výsledky 38. týden

ST 16.09. Nepomuk – SŽB 4:4 (0:2) branky: Dvořák, Fabián, Mašek, Šlais
18.09. SP – Stod 16:12 branky: Dudla 10, Voříšek 2x, Baloun, Hamrle, Kořán, Petřík
18.09. Lhota – SG 3:6 branky: Benedikt 2x, Mrázek 2x, Milota, Nechutný
NE 20.09. BM – Štěnovice 9:0 (3:0) branky: Půta 3x, Kokoška 2x, Bešta, Fabián, Sedláček, vlastní
NE 20.09. SŽB – Žákava 5:2 (1:0) branky: Král 2, Dvořák, Havíř, Šlehofer
NE 20.09. Hořovice – SD 7:1 (3:1) branka: Blaha
NE 20.09. Hořovice – MD 7:2 (3:1) branky: Šára, Zub
NE 20.09. Hořovice – AM 0:2 (0:1) branky: Kraml, Šmídl

Mistrovství ČR ve futsalu U13 vyhráli st. žáci B TJ Přeštice

V sobotu 12. září 2020 proběhl v Rousínově první mistrovský turnaj ve futsalu pro kategorii žáků U13, kde se představili vítězové jednotlivých krajských kol. Do finálového turnaje se nominovalo vítězstvím v Plzeňském kraji také naše mužstvo st. žáků B. Přeštice suverénně zvládly všechna tři utkání a staly se tak mistry republiky. Děkujeme všem hráčům i trenérům za reprezentaci oddílu i města a fanouškům za podporu.

Přehled zápasů našeho mužstva:

Přeštice – Aš 6:1 (3:1)
Branky: 5. Brož, 9. Dvořák, 15. Záhořík,18. Dvořák, 23. Dvořák, 25. Anděl

Vítkovice – Přeštice 0:7 (0:3)
Branky: 5. Frančík, 13. Brož, 15. Anděl, 23. Anděl, 24. Fabián, 27. Kříž, 28. Záhořík

Přeštice – Řečkovice 9:0 (2:0)
Branky: 2. Kříž, 15. Anděl, 16. Šlais, 19. Dvořák, 20. Dvořák, 20. Kříž, 21. Dvořák, 26. Fabián, 29. Sikyta.

Konečné pořadí:
1. Přeštice
2. Aš
3. Vítkovice
4. Řečkovice

Nejlepší brankář: Jan Sladký (Řečkovice)
Nejlepší hráč: Patrik Holuša (Vítkovice)
Nejlepší střelec: Antonín Dvořák (Přeštice)