Program 46. týdne 2019

PÁ 15.11. (16:00) SENCO Doubravka – MD
PÁ 15.11. (18:15) SENCO Doubravka – SD
……….
SO 16.11. (13:30) MA – Mýto
SO 16.11. (13:30) Blovice – MB
……….
NE 17.11. (10:00)  – SENCO Doubravka
NE 17.11. (11:45) MŽA – SENCO Doubravka
……….
MP, SP, MŽB – dohráno

Program 45. týdne 2019

SO 09.11. (10:00) SD – LOKOMOTIVA Č.B. 3:1 (2:0) branky: 2x Křeš, Hrbas
SO 09.11. (12:15) MD – LOKOMOTIVA Č.B. 4:1 (3:0) branky: 2x Vladař, Fabián M., Bláha
SO 09.11. (10:00) Klatovy – – hřiště Janovice 2:2 (1:1) PK 3:5 branky: Švajcr, Šlehofer
SO 09.11. (11:45) Klatovy – MŽA – hřiště Janovice 3:1 (0:1) branka: Šlais
SO 09.11. (14:00) Klatovy – MA 1:0 (1:0)
……….
NE 10.11. (10:15) MB – Vrhaveč 6:0 (2:0) branky: 2x Klokan V., Fabián P., Bešta, Kuhajda, Půta

MP, SP, MŽB – dohráno

Program 43.týden 2019

ST  23.10. (16:30)   Chlumčany – MP  (DOHRÁVKA) 4:10 (1:4) branky: 3x Milota, 3x Voříšek T., 2x Hrubý, Voříšek P., Petřík

PÁ  25.10. (16:30)   MŽB – Kasejovice 2:0 (0:0) branky: Kuba, Bíba
……….
SO  26.10. (10:00)   SD – SŠ Plzeň 4:3 (3:1) branky: Hrbas, Kubeš, vlastní, Medek 
SO  26.10. (12:15)   MD – SŠ Plzeň 4:3 (3:0) branky: Fabián M., Suchý A., Kuneš, Hrubý
SO  26.10. (10:15)   České Budějovice – MA 2:2 (1:0)PK 3:5  branky: 2x Kulhánek
……….
NE  27.10. (10:15)   MB – Chotěšov 5:0 (2:0) branky: 2x Klokan V., Urban, Půta, Kuhajda
NE  27.10. (10:00)   Tachov –7:0 (2:0)
NE  27.10. (11:45)   Tachov – MŽA 1:5 (1:3) branky: 3x Anděl, Dvořák, Brož
……….
SP – dohráno

Program 42.týdne 2019

ST  16.10. (17:00)   Žákava – MŽB 8:3 (2:0) branky: Mourek, Hamršmíd, Reitspies
……….
PÁ  18.10. (16:30)   SP – Chotěšov A 12:6 (6:3) branky: 3x Bouchal, 2x Dudla, 2x Singer, 2x Němeček, Baloun, Hamrle, Novotný
PÁ  18.10. (16:30)   MP – Dobřany 3:29 (1:18) branky: 2x Milota, Voříšek P.
……….
SO  19.10. (10:00)   SD – Petřín Plzeň 0:2 (0:0)
SO  19.10. (12:15)   MD – Petřín Plzeň 1:1 (1:1) PK 3:0 branka: Vladař
SO  19.10. (13:30)   Čížová – MA 0:0 (0:0) PK 3:4
……….
NE  20.10. (10:15)   MB – Horažďovice 5:0 (2:0) branky: 2x Kováč, Kokoška, Urban, Kuhajda
NE  20.10. (10:00)   Sušice – 2:0 (1:0)
NE  20.10. (11:45)   Sušice – MŽA 2:1 (1:0) branka: Anděl

Program 41. týden 2019

PÁ  11.10. (16:30)   Vstiš – SP 1:6 (1:3) branky: Singer, Kořán, Baloun, Babka, Hamrle, Novotný
PÁ  11.10. (16:30)   Chlumčany – MP ODLOŽENO !
PÁ  11.10. (17:00)   MŽB – Radkovice 7:0 (2:0) branky: 3x Bouchal J., 2x Klička Š., Klička K.,Kuba
……….
SO  12.10. (15:30)   MA – Jindřichův Hradec 7:0 (4:0) branky: 3x Strejček, 2x Suchý, Přibáň T., Mudra
……….
NE  13.10. (10:00)   – Rokycany 1:3 (0:2) branka: Šára
NE  13.10. (11:45)   MŽA – Rokycany 2:1 (1:0) branky: 2x Blahník
NE  14.10. (10:00)   Malše Roudné – SD 3:3 (2:2) PK 2:4 branky: 2x Patrovský, Vajai
NE  14.10. (12:15)   Malše Roudné – MD 2:3 (2:1) branky: Vladař, Habart, Javorský
NE  14.10. (15:30)   Křimice – MB 2:3 (2:2)  branky: 2x Kristl, Kováč