Výsledky 35. týden

DOMA

03.09. SG – Zdemyslice 10:0
SO 04.09. AM – Petřín Plzeň 5:2 (2:1) branky: Arzberger 2, Skála, Štípek PK, Vohrna
NE 05.09. SD – Příbram 0:0 (0:0)
NE 05.09. MD – Příbram 7:1 (5:0) branky: Frančík, Šlais, Zub 3, Havíř

Hodnocení utkání AM trenérem Stanislavem Purkartem:
„Do utkání s Petřínem jsme vstoupili velmi dobře, od začátku jsme hráli v pohybu, dobře kombinovali a vytvořili si výraznou převahu, donutili soupeře k chybám a vstřelili v úvodu dvě branky. Soupeř se snažil o rychlé protiútoky a po jednom z nich snížil. My měli šanci odskočit o dva góly těsně před poločasem, ale šanci jsme neproměnili. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili velmi aktivně a vstřelili třetí branku. Dále jsme hráli dobrý fotbal, vytvářeli si šance, ale bohužel jsme je neproměňovali. A tak přišel trest, kdy hosté ze standardní situace opět snížili. Naštěstí jsme závěrečné drama nedopustili, vzápětí se nám podařilo vstřelit dvě branky a utkání definitivně rozhodnout.“