Výsledky 41. týden

DOMA

PÁ 15.10. SG – Štěnovice 4:6
SO
16.10. – Luby od 12:2 (7:0) branky: Sikyta 3, Brož 3, Klička Š. 2, Blahník 2, Klička K., Bíba

Hodnocení utkání AM trenérem Stanislavem Purkartem:
„Utkání v Českých Budějovicích jsme odehráli velmi dobře. Chtěli jsme mladé mužstvo Budějovic napadat, nedat prostor na rozehrávku a donutit ho tím k chybám. Což se nám po celý zápas velmi dobře dařilo, v prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě se ujali vedení, kdy těsně před přestávkou vstřelil branku Skála. Do druhého poločasu jsme šli se stejným plánem, jen už jsme chtěli trochu šetřit síly, poněvadž domácí trénují mnohem víc než my, a proto by nám v závěru mohly dojít síly. To se nakonec nestalo a i druhý poločas jsme odehráli zejména v obranné fázi velmi bezpečně. My jsme měli šanci hned v úvodu druhého poločasu, kdy Tomáš Vilček, sám před brankářem však neproměnil. Soupeř si vytvořil v závěru menší tlak a snažil se prosadit nakopávanými míči, ale naše mužstvo si s tím poradilo a zaslouženě jsme si připsali tři body.“