VÝSLEDKY 13. TÝDEN

DOMA

SO 02.04. /10:00/ – Nýrsko, UMT / ODLOŽENO
SO 02.04. /12:00/ – Nýrsko, UMT / ODLOŽENO
NE 03.04. /10:15/ MB – Bolešiny 5:1 (3:1) branky: Kováč PK, Pavlík 2, Blahoudek, vlastní

VENKU

NE 03.04. /16:30/ Sedlčany – AM 1:2 (0:1) branky: Přibáň, Arzberger

Hodnocení zápasu AM asistentem Jaroslavem Kluskou:
„Další venkovní zápas nás čekal v Sedlčanech, které vsadily na pevnou defenzívu a čekání na brejky. Od úvodních minut jsme drželi míč a snažili se přes obranný blok dostat k zakončení. Měli jsme pár náznaků, které ale gólem neskončily. Když už byl gólman domácích překonán, tak ho na brankové čáře zastoupil spoluhráč. Naštěstí jsme si pomohli v poslední minutě prvního poločasu standardní situací a vsítili Přibáněm zasloužený gól. Ve druhé půli jsme se snažili opět o kombinace, ale někdy i vinou terénu jsme kazili. Domácí hráli jednoduše, když se dlouhými nákopy snažili dostat do šance, ale naše obrana si s tímto způsobem hry poradila. V 70. minutě využily Sedlčany rychle rozehranou standardku, kterou zakončily gólem. Za osm minut jsme odpověděli vítěznou trefou, kterou obstaral Arzberger po rohovém kopu zahrávaným Mudrou. Bylo to zasloužené a důležité vítězství.“

NE 03.04. /10:00/ Příbram – SD / ODLOŽENO
NE 03.04. /12:15/ Příbram – MD / ODLOŽENO