15.04. /15:00/ MB – Štěnovice 3:1 (2:1) branky: Kokoška, Fabián, Půta
SO 16.04. /10:00/ – Horažďovice / Sv. Hrádek 2:1 (2:0) branky: Brož 2
SO 16.04. /12:00/ – Horažďovice / Sv. Hrádek 1:18 (0:7) branka: Bouchal

VENKU

15.04. /14:15/ Petřín – AM 1:4 (1:2) branky: Heger, Mudra, Beránek, Arzberger

Hodnocení zápasu AM trenérem Stanislavem Purkartem:
„Utkání s Petřínem bývají vždy velmi vyhecovaná. A nebylo tomu jinak ani tentokrát. Z mého pohledu od domácích až zbytečně. Hrálo se za pěkného počasí a docela nerovné hrací ploše. A tomu jsme přizpůsobili hru. Od prvních minut jsme hráli jednoduše a rychle dopředu a to se nám dařilo. Soupeře jsme přehrávali a vytvářeli si šance. Dvě z nich proměnili Heger a Mudra. Další, které měli Arzberger, Štípek a Mudra, zůstaly nevyužity. A jak už je naším zvykem, tak jsme po 25. minutě polevili  a soupeře brankou na 2:1 pustili zpátky do hry. Na konci poločasu došlo k vyloučení domácího hráče a to podstatně ovlivnilo zbytek zápasu. Poté jsme hru úplně ovládli, vstřelili další branky a zápas dovedli do vítězného konce.“

SO 16.04. /12:00/ Klatovy – SD 1:3 (0:2) branky: Javorský, Flesar 2
SO 16.04. /10:15/ Klatovy – MD 0:0 (0:0)
PO 18.04. /14:45/ Příbram – SD 0:6 (0:3) branky: Hrubý 2, Blaha, Flesar, Papež, Šindelář
PO 18.04. /17:00/ Příbram – MD 1:5 (0:1) branky: Šilhánek, Albl, Peškař, Šobr, Zub