VÝSLEDKY 18. TÝDEN

DOMA

SO 07.05. /10:15/ AM – Soběslav 2:1 (1:0) branky: Mudra, Kraml

Hodnocení zápasu AM trenérem Stanislavem Purkartem:
V devátém kole jsme narazili zatím na nejlepší mužstvo, které hrálo v rychlosti a kombinačně. Nesnažilo se jen bránit. My jsme do utkání vstoupili dobře, postupně jsme si vytvářeli převahu a hledali cestu do dobré obrany soupeře. To se povedlo v polovině poločasu, kdy jsme se ujali vedení pohotovou brankou Mudry. I v dalším průběhu jsme měli převahu, ale naráželi na dobře organizovanou obranu soupeře. I ve druhém poločase jsme měli utkání pod kontrolou a dokázali vstřelit druhý gól. Potom se hra odehrávala ve středu hřiště, soupeř si vytvořil jednu příležitost, ale nezakončil přesně. I my jsme měli nějaké příležitosti, ale ani nám se nepodařilo je zakončit brankou. A tak hezkou tečkou za celkem pohledným utkáním byla branka Vaňka z trestného kopu, kterou snížil asi tři minuty před koncem na 2:1. Žádné drama se však už nekonalo a my jsme dovedli utkání ke třem bodům.

NE 08.05. /10:00/ SD – Domažlice 1:0 (1:0) branka: Javorský
NE 08.05. /12:15/ MD – Domažlice 5:1 (0:0) branky: Zub 2, Šobr, Mašek, Šilhánek

VENKU

SO 07.05. /10:00/ Domažlice – 5:1 (3:1) branka: Dvořák
SO 07.05. /12:00/ Domažlice – 20:0 (10:0)
SO 07.05. /17:30/ Chanovice – BM 0:7 (0:2) branky: Půta, Pavlík 2, Blahoudek, Hejduk, Böhm, Valenta