VÝSLEDKY 20. TÝDEN

DOMA

SO 21.05. /14:30/ AM – Lom 2:0 (1:0) branky: Štípek, Heger

Hodnocení zápasu AM trenérem Stanislavem Purkartem:
Do utkání s Lomem jsme vstoupili celkem dobře, kontrolovali jsme hru, ale první šanci si vytvořil Lom. Potom jsme si začali vytvářet šance i my a jednu proměnili Štípkem. Hra byla vyrovnaná, soupeř se pokoušel o rychlé protiútoky a vytvořil si ještě jednu šanci Šimákem. My jsme také nějaké šance, ale do poločasu už se nic nezměnilo. Ve druhem poločase se hrál svižný fotbal, obě mužstva chtěla vstřelit branku. Nám se to nakonec podařilo a utkání jsme rozhodli Hegerem. Myslím si, že pro diváka to bylo pohledné utkání.

NE 22.05. /10:00/ SD – České Budějovice 4:0 (2:0) branky: Bláha, Cimický, Javorský 2
NE 22.05. /12:15/ MD – České Budějovice 4:0 (1:0) branky: Anděl, Zub, Šlehofer, Havíř

VENKU

SO 21.05. /10:00/ Vejprnice –  0:0 (0:0) PK 3:2
SO
21.05. /12:00/ Vejprnice – 5:10 (2:6) branky: Bouchal 4, Dudla 4, Šesták, Singer
SO 21.05. /18:00/ Vrhaveč – BM 1:5 (0:3) branky: Hrbas, Medek, Půta, Valenta 2