Výsledky 13. týden

29.03. /10:15/ Dvorec – AM 1:8 (1:3) branky: Pavlík 4, Papež 2, Trachta, Medek
„Do utkání jsme kvůli několika absencím nastoupili v kombinované sestavě a někteří hráči tak museli hrát mimo své obvyklé pozice. Podařilo se nám relativně brzy dostat do dvougólového vedení, ale s herním projevem jsme v prvním poločase nemohli být spokojení. Těžký terén nám místy dělal problémy, soupeři jsme po chybě v rozehrávce nabídli snížení a do šaten jsme tak odcházeli za stavu 3:1. V druhém poločase se nám dvěma góly povedlo rychle odskočit a zápas už pak byl plně v naší režii. Soupeř postupně odcházel fyzicky a my jsme měli více prostoru pro kombinaci a vytváření šancí. Zakončení nebylo vždy ideální, ale některé akce se musely divákům určitě líbit. Konečný stav odpovídá dění na hřišti,“ zhodnotil utkání autor čtyř branek Jan Pavlík

SO 30.03. /10:00/ Povltavská FA – SD 2:2 (0:1) branky: Albl, Pilný
SO 30.03. /12:15/ Povltavská FA – MD 3:1 (2:0) branka: Fabián
SO 30.03. /10:00/ Turnaj SP (Přeštice, Postřekov, Vejprnice, Klatovy), hřiště Postřekov
Přeštice – Klatovy U11 4:2
Přeštice – Postřekov 4:0
Přeštice – Vejprnice 7:0